Radosny czas w parku Trampolin w Czechowicach Dziedzicach

Radosny czas w parku Trampolin w Czechowicach Dziedzicach

16 lutego 2023 roku, dzięki życzliwości i wsparciu Kibiców Górnika Zabrze fc Pszczyna i Pana Pawła Jelitko nasi wychowankowie mogli miło spędzić czas w Parku Trampolin w Czechowicach Dziedzicach.

Nasi dobroczyńcy zorganizowali zarówno dojazd autokarem na miejsce zabaw, jak i zapłacili wstęp. Zabawa była wyśmienita, co widać po zadowolonych i uśmiechniętych twarzach zarówno najmłodszych, jak i tych starszych wychowanków. Grupa kibiców wspiera naszą placówkę od kilku lat organizując dzieciom różne atrakcje.
DZIĘKUJEMY ZA TO Z CAŁEGO SERCA!!!

Na pierwszym planie widok kilku mat trampolin. W oddali widać dziewczynkę skacząca na jednej z nich. Na pierwszym planie siatka do wspinaczki i wspinająca się po niej nastolatka w żółtych skarpetkach, czarnych getrach i kremowej bluzie. Na dole siatki w podłodze umieszczone szare, kwadratowe gąbki amortyzujące upadek. Na pierwszym planie kilka mat trampolinowych w kształcie prostokątów. Na jednej z nich widać postać chłopca w trakcie skoku. Chłopiec uchwycony od tyłu, ubrany w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie i żółte skarpety. Na drugim planie w oddali widocznych jest pięcioro skaczących na matach dzieci. Na pierwszym planie widoczna duża różowa mata trampolinowa. Na górze zdjęcia w środkowej części widok dziewczynki spadającej z podestu na matę plecami do dołu. Na podeście stoi dwóch chłopców ubranych na czarno i patrzy na upadającą dziewczynkę.