Wakacyjna wizyta w Parku Wodnym w Krakowie.

Wakacyjna wizyta w Parku Wodnym w Krakowie.

20 sierpnia 2019 roku dzięki Jastrzębskiej Spółce Węglowej wszyscy wychowankowie odwiedzili Park Wodny w Krakowie. W tym dniu wychowankowie mogli bawić się i chlapać do woli w kilku basenach dostępnych w parku wodnym. W hali basenowej czekało na naszych podopiecznych wiele atrakcji, a wśród nich przede wszystkim zjeżdżalnie: pontonowa KONGO, ekstremalnie szybka NITRO, TWISTER i SPEED FIRE oraz pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna MAMBA! Ponadto: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka i wiele innych, gwarantujących świetną zabawę!

W basenach można było również grać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną oraz pływać w wydzielonych torach do pływania.  

Najmłodsi wychowankowie mogli korzystać z kolorowego brodziku z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statku pirackiego z wodnymi armatkami, małych zjeżdżalni i Magicznym Grzybkiem.

Radości z podwodnych zabaw i skoków nie było końca. Dzieci po wodnych szaleństwach i wysiłku fizycznym z apetytem zjadły pyszny obiad w restauracji mieszczącej się w parku wodnym.
No i 
obowiązkowa wizyta w McDonald’s na pysznego shake.

O bezpieczeństwo wychowanków w wodzie oprócz ratowników dbali wychowawcy, którzy w basenie czuli się jak ryby w wodzie: Pani Agata, Pan Michał i Pan Łukasz.

Dziękujemy za skrócony kurs pływania i opiekę !!!